Šiaulių logopedinė mokykla

                               

 

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus renginiai

2018-2019 m.m.


Pasakos popietė „Saugokime vieni kitus kelyje“

Rugsėjo 12 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristina Kvietkuvienė ir Ginta Lužeckienė pradėjo organizuoti integruotą mėnesį „Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo“. „Žirniukų“ gr. priešmokyklinukai svečiavosi „Žuvyčių“ grupėje, o „Nykštukų“ gr. vaikai kartu su „Boružiukų“ gr. priešmokyklinukais klausėsi pedagogių sekamos pasakos „Saugokime vieni kitus kelyje“. Vartė knygutes apie saugų eismą, aptarė paveikslėlius, atsakė į pateiktus klausimus. Mokytojos su vaikais kalbėjosi apie saugumą gatvėje, priminė saugaus eismo taisykles. Taip pat vaikai susipažino su pagrindiniais kelio ženklais, aptarė gatvėje tykančius pavojus ir visi kartu ieškojo būdų, kaip jų išvengti.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuvienė


Kaip pereiti geležinkelio pervažą?

Rugsėjo 19 d. popietę ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinukai, kartu su savo priešmokyklinio ugdymo mokytojomis Kristina Kvietkuviene ir Ginta Lužeckiene, vėl kalbėjosi apie saugumą gatvėje, prisiminė saugaus eismo taisykles. Šį kartą jie ėjo prie geležinkelio, mokėsi saugiai kirsti geležinkelio bėgius, susipažino geležinkelio pervažą žyminčiais ženklais. Vaikai aptarė, kaip elgiasi automobilių vairuotojai priartėję prie bėgių, bei kokie turi būti atidūs pėstieji kirsdami geležinkelio pervažą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuvienė

 

Šventinis renginys ,,Sveikas, rugsėji“

Saulėtą rugsėjo 3 d. rytą ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė linksmai pasitiko Mokslo ir žinių dieną. Geltonu rudens taku į kiemelį rinkosi pasipuošę vaikai, jų tėveliai ir pedagogai. Visus pasveikino ir padrąsino mokyklos direktorė Rūta Lanauskienė, mažuosius kalbino ir linksmino pasakų veikėjai – Drambliukas ir Raudonkepuraitė. Skambant muzikai vaikai buvo pakviesti smagiai pasimankštinti ir pašokti, pasidžiaugti muilo burbulais. Skyriaus vedėja Živilė Nakčiūnienė supažindino visus su įstaigos pedagogėmis, paskelbė vaikų sąrašus ir pakvietė keliauti į savo grupes, kur vaikų laukė nauji draugai ir auklėtojos.

Tikime, kad mūsų įstaiga ir toliau bus laimingų vaikų šalis, kurioje gyvena juokas, gėris, pasitikėjimas, meilė bei didelės ir gražios visų svajonės. Kelionė į pažinimo šalį prasidėjo…

 

                                                   Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė